Yuvarlak İmaj Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Yuvarlak İmaj Gözlük fiyatları, Yuvarlak İmaj Gözlük modelleri, Yuvarlak İmaj Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Yuvarlak İmaj Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Yuvarlak İmaj Gözlük fiyatları, Yuvarlak İmaj Gözlük modelleri, Yuvarlak İmaj Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Yuvarlak imaj gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Yuvarlak imaj gözlük fiyatları, Yuvarlak imaj gözlük modelleri, Yuvarlak imaj gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Yuvarlak imaj Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Yuvarlak imaj Gözlük fiyatları, Yuvarlak imaj Gözlük modelleri, Yuvarlak imaj Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Renkli Yuvarlak imaj Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Renkli Yuvarlak Gözlük fiyatları, Renkli Yuvarlak imaj Gözlük modelleri, Renkli Yuvarlak imaj Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Yuvarlak Gözlük ürünümüz isminden anlaşılacağı üzere Yuvarlak renkli çerçeve şeklinde tasarlanmış ve değişik renklerde imal edilmiştir. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan Renkli Yuvarlak imaj Gözlük modeli ürünümüz şık tasarımı ile dikkatleri üstüne çeken bir gözlük modelidir.

Beşgen imaj Gözlük, Renkli Beşgen Gözlük Çeşitleri, Renkli Beşgen Gözlük Fiyatları, Renkli Beşgen Gözlük Modelleri, Toptan Gözlük, Toptan Gözlük Fiyatları gibi tüm arayışlarınız için bizi arayabilirsiniz.

 

(Ölçüler Hakkında; cam genişliği ve cam yüksekliği, çerçeve dahil edilerek hesap edilmiştir.)
Cam Genişlik: 65 mm

Cam Yüksekliği: 60 mm

Köprü Genişliği: 20 mm

Sap Uzunluğu: 125 mm

Polarize: Yok

Uv400: Var

Kutu İçeriği: Güneş Gözlüğü, Ce Belgesi, Silme Bezi

Paketleme : Ürüne zarar gelmeyecek şekilde, tüm aparat ve içeriği ile sağlam bir şekilde kargoya teslim edilmektedir.


Yuvarlak İmaj Gözlük, ile ilgili her türlü ürünü https://www.gucithalat.com web sayfamızda bulabilirsiniz.

Kategoriler: Gözlük , Tüm Ürünler
Etiketler:

Sipariş Formu

Formu doldurup gönderin   İşlem sonucunu buradan takip edebilirsiniz.
   Güvenlik Sorusu