Wayfarer Yaylı Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Wayfarer Yaylı Gözlük fiyatları, Wayfarer Yaylı Gözlük modelleri, Wayfarer Yaylı Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

 

Wayfarer Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Wayfarer Gözlük fiyatları, Wayfarer Gözlük modelleri, Wayfarer Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Wayfarer Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Wayfarer Gözlük fiyatları, Wayfarer Gözlük modelleri,  Wayfarer Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Wayfarer Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Wayfarer Gözlük fiyatları, Wayfarer Gözlük modelleri, Wayfarer Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Wayfarer Gözlük ürünümüz isminden anlaşılacağı üzere Wayfarer şeklinde tasarlanmış ve değişik renklerde imal edilmiştir. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan Wayfarer Gözlük modeli ürünümüz şık tasarımı ile dikkatleri üstüne çeken bir gözlük modelidir.

Wayfarer Gözlük, Wayfarer Gözlük Çeşitleri, Toptan Gözlük Fiyatları, Tahtakale Gözlük Modelleri, Toptan Gözlük, Toptan Gözlük Fiyatları, gibi tüm arayışlarınız için bizi arayabilirsiniz.

 

(Ölçüler Hakkında; cam genişliği ve cam yüksekliği, çerçeve dahil edilerek hesap edilmiştir.)
Cam Genişlik: 65 mm

Cam Yüksekliği: 60 mm

Köprü Genişliği: 20 mm

Sap Uzunluğu: 125 mm

Polarize: Yok

Uv400: Var

Kutu İçeriği: Güneş Gözlüğü, Ce Belgesi, Silme Bezi

Paketleme : Ürüne zarar gelmeyecek şekilde, tüm aparat ve içeriği ile sağlam bir şekilde kargoya teslim edilmektedir.


Wayfarer Yaylı Gözlük, Wayfarer Gözlük Çeşitleri, toptan gözlük fiyatları, Toptan Gözlük, Tahtakale Gözlük Modelleri, Wayfarer Gözlük, ile ilgili her türlü ürünü https://www.gucithalat.com web sayfamızda bulabilirsiniz.

Kategoriler: Gözlük , Tüm Ürünler
Etiketler: , , , ,

Sipariş Formu

Formu doldurup gönderin   İşlem sonucunu buradan takip edebilirsiniz.
   Güvenlik Sorusu