Sekizgen Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Sekizgen Gözlük fiyatları, Sekizgen Gözlük modelleri, Sekizgen Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Sekizgen Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, sekizgen Gözlük fiyatları, sekizgen Gözlük modelleri, Sekizgen Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Renkli Beşgen Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, sekizgen Gözlük fiyatları, Renkli sekizgen Gözlük modelleri, Renkli sekizgen Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Renkli sekizgen Gözlük ürünümüz isminden anlaşılacağı üzere sekizgen şeklinde tasarlanmış ve değişik renklerde imal edilmiştir. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan Renkli sekizgen Gözlük modeli ürünümüz şık tasarımı ile dikkatleri üstüne çeken bir gözlük modelidir.

Renkli sekizgen Gözlük, Renkli sekizgen Gözlük Çeşitleri, Renkli sekizgen Gözlük Fiyatları, Renkli sekizgen Gözlük Modelleri, Toptan Gözlük, Toptan Gözlük Fiyatları gibi tüm arayışlarınız için bizi arayabilirsiniz.

 

(Ölçüler Hakkında; cam genişliği ve cam yüksekliği, çerçeve dahil edilerek hesap edilmiştir.)
Cam Genişlik: 65 mm

Cam Yüksekliği: 60 mm

Köprü Genişliği: 20 mm

Sap Uzunluğu: 125 mm

Polarize: Yok

Uv400: Var

Kutu İçeriği: Güneş Gözlüğü, Ce Belgesi, Silme Bezi

Paketleme : Ürüne zarar gelmeyecek şekilde, tüm aparat ve içeriği ile sağlam bir şekilde kargoya teslim edilmektedir.


Sekizgen Gözlük, Renkli sekizgen Gözlük Çeşitleri, Renkli sekizgen Gözlük, Renkli sekizgen Gözlük Modelleri, Renkli sekizgen Gözlük Fiyatları, Toptan Gözlük, ile ilgili her türlü ürünü https://www.gucithalat.com web sayfamızda bulabilirsiniz.

Kategoriler: Gözlük , Tüm Ürünler
Etiketler: , , , ,

Sipariş Formu

Formu doldurup gönderin   İşlem sonucunu buradan takip edebilirsiniz.
   Güvenlik Sorusu