Damla İmaj Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Damla İmaj Gözlük fiyatları, Damla İmaj Gözlük modelleri, Damla İmaj Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Damla imaj gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Damla imaj gözlük fiyatları, Damla imaj gözlük modelleri, Damla imaj gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Damla imaj gözlüğü ve Güneş Gözlüğü Çeşitleri ile ilgili taleplerinize ve arayışlarınıza cevap vermekte olan Güç İthalat firmamızdan her türlü güneç gözlüğü modelini uygun fiyata bulabilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Modelleri, Güneş Gözlüğü Çeşitleri, Toptan Güneş Gözlüğü, İmaj Gözlüğü, Toptan Gözlük gibi ihtiyaçlarınız için Güç İthalat Toptan Gözlük size bir telefon kadar yakındır.

(Ölçüler Hakkında; cam genişliği ve cam yüksekliği, çerçeve dahil edilerek hesap edilmiştir.)
Cam Genişlik: 65 mm

Cam Yüksekliği: 60 mm

Köprü Genişliği: 20 mm

Sap Uzunluğu: 125 mm

Polarize: Yok

Uv400: Var

Kutu İçeriği: Güneş Gözlüğü, Ce Belgesi, Silme Bezi

Paketleme : Ürüne zarar gelmeyecek şekilde, tüm aparat ve içeriği ile sağlam bir şekilde kargoya teslim edilmektedir.


Damla İmaj Gözlük, Güneş Gözlüğü Çeşitleri, güneş gözlüğü modelleri, İmaj Gözlüğü, toptan güneş gözlüğü, Damla imaj gözlük, ile ilgili her türlü ürünü https://www.gucithalat.com web sayfamızda bulabilirsiniz.

Kategoriler: Gözlük , Tüm Ürünler
Etiketler: , , , ,

Sipariş Formu

Formu doldurup gönderin   İşlem sonucunu buradan takip edebilirsiniz.
   Güvenlik Sorusu