Beşgen İmaj Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Beşgen İmaj Gözlük fiyatları, Beşgen İmaj Gözlük modelleri, Beşgen İmaj Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Beşgen imaj gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Beşgen imaj gözlük fiyatları, Beşgen imaj gözlük modelleri, Beşgen imaj gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Beşgen imaj Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Beşgen imaj Gözlük fiyatları, Beşgen imaj Gözlük modelleri, Beşgen imaj Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Renkli Beşgen imaj Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Renkli Beşgen Gözlük fiyatları, Renkli Beşgen imaj Gözlük modelleri, Renkli Beşgen imaj Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Renkli Beşgen Gözlük ürünümüz isminden anlaşılacağı üzere beşgen şeklinde tasarlanmış ve değişik renklerde imal edilmiştir. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan Renkli Beşgen imaj Gözlük modeli ürünümüz şık tasarımı ile dikkatleri üstüne çeken bir gözlük modelidir.

Beşgen imaj Gözlük, Renkli Beşgen Gözlük Çeşitleri, Renkli Beşgen Gözlük Fiyatları, Renkli Beşgen Gözlük Modelleri, Toptan Gözlük, Toptan Gözlük Fiyatları gibi tüm arayışlarınız için bizi arayabilirsiniz.

 

(Ölçüler Hakkında; cam genişliği ve cam yüksekliği, çerçeve dahil edilerek hesap edilmiştir.)
Cam Genişlik: 65 mm

Cam Yüksekliği: 60 mm

Köprü Genişliği: 20 mm

Sap Uzunluğu: 125 mm

Polarize: Yok

Uv400: Var

Kutu İçeriği: Güneş Gözlüğü, Ce Belgesi, Silme Bezi

Paketleme : Ürüne zarar gelmeyecek şekilde, tüm aparat ve içeriği ile sağlam bir şekilde kargoya teslim edilmektedir.


Beşgen İmaj Gözlük, Renkli Beşgen Gözlük Çeşitleri, Renkli Beşgen Gözlük Fiyatları, Toptan Gözlük, Renkli Beşgen Gözlük Modelleri, Beşgen imaj Gözlük, ile ilgili her türlü ürünü https://www.gucithalat.com web sayfamızda bulabilirsiniz.

Kategoriler: Gözlük , Tüm Ürünler
Etiketler: , , , ,

Sipariş Formu

Formu doldurup gönderin   İşlem sonucunu buradan takip edebilirsiniz.
   Güvenlik Sorusu