Beşgen Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Beşgen Gözlük fiyatları, Beşgen Gözlük modelleri, Beşgen Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Renkli Beşgen Gözlük satışını yapan firmamızın web sayfasından, Renkli Beşgen Gözlük fiyatları, Renkli Beşgen Gözlük modelleri, Renkli Beşgen Gözlük çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi alabilirsiniz.

Renkli Beşgen Gözlük ürünümüz isminden anlaşılacağı üzere beşgen şeklinde tasarlanmış ve değişik renklerde imal edilmiştir. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan Renkli Beşgen Gözlük modeli ürünümüz şık tasarımı ile dikkatleri üstüne çeken bir gözlük modelidir.

Renkli Beşgen Gözlük, Renkli Beşgen Gözlük Çeşitleri, Renkli Beşgen Gözlük Fiyatları, Renkli Beşgen Gözlük Modelleri, Toptan Gözlük, Toptan Gözlük Fiyatları gibi tüm arayışlarınız için bizi arayabilirsiniz.

 

(Ölçüler Hakkında; cam genişliği ve cam yüksekliği, çerçeve dahil edilerek hesap edilmiştir.)
Cam Genişlik: 65 mm

Cam Yüksekliği: 60 mm

Köprü Genişliği: 20 mm

Sap Uzunluğu: 125 mm

Polarize: Yok

Uv400: Var

Kutu İçeriği: Güneş Gözlüğü, Ce Belgesi, Silme Bezi

Paketleme : Ürüne zarar gelmeyecek şekilde, tüm aparat ve içeriği ile sağlam bir şekilde kargoya teslim edilmektedir.


Beşgen Gözlük, Toptan Gözlük, Renkli Beşgen Gözlük Modelleri, Renkli Beşgen Gözlük, Renkli Beşgen Gözlük Fiyatları, Renkli Beşgen Gözlük Çeşitleri, ile ilgili her türlü ürünü https://www.gucithalat.com web sayfamızda bulabilirsiniz.

Kategoriler: Gözlük , Tüm Ürünler
Etiketler: , , , ,

Sipariş Formu

Formu doldurup gönderin   İşlem sonucunu buradan takip edebilirsiniz.
   Güvenlik Sorusu